1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 3 Konuk: Merve İşler

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 3 Konuk: Merve İşler

MSHOWTO-Bilişim-Konuşmaları-3-Konuk-Merve-İşler

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin üçüncüsünü tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturuyor olacağız. Bu sayede sektöre dair bilgi edinmekle birlikte konuklarımızı da tanıma fırsatı elde edeceksiniz.

Üçüncü konuğumuz olan Merve İşler’le dahil olduğu projesinde Oracle M7 sunucu üzerinde kurdukları yapı ve P2V işlemleri üzerine sorular sorduk. Projenin kazanımları hakkında bilgiler aldık. Kendisine kariyerinde başarılar dileriz.

’imize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

TAGs: , , , ,podcast,,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap