1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 5 Konuk: Cüneyt Ekrem Orhun

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 5 Konuk: Cüneyt Ekrem Orhun

MSHOWTO-Bilişim-Konuşmaları-5-Konuk-Cüneyt-Ekrem-Orhun

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin beşincisini tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Bu hafta yazarlarımızdan Cüneyt Ekrem Orhun‘u konu olarak ağırlama fırsatı bulduk. On Prem’den Office 365’e terfi süreçlerini ele aldık. Office 365 içerisinde yer alan Teams’in nasıl bir rol üstlendiğine dair değerlendirmelerini dinledik. Office 365 Hibrit mimarisinin kapsamı hakkında bilgiler aldık. Kendisine kariyer yaşamında başarılar dileriz.

’imize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

 

TAGs: ,,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap