İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 6 Konuk: Servan Oral

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 6 Konuk: Servan Oral

servan

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin beşincisini tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Bu hafta yazarlarımızdan Servan Oral‘ı konuk olarak ağırlama fırsatı bulduk. Yazılım ile alakalı gerçekleşen konuşmamızda kendisine kahve sevip sevmediğini sorduk. 🙂 Yazılım geliştirmenin aslında dışarıdan gözüktüğü kadar kolay olmadığını değerlendirdi. Mshowto bünyesinde gerçekleştirdiği seminer ve sunumların ne gibi bir zorluklarının olduğunu kendisinden dinledik.

Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

Tüm podcastlerimize Spotify üzerinden erişmek için tıklayınız.

 

TAGs: 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap