1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 7 Konuk: Yavuz Diler

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 7 Konuk: Yavuz Diler

son454
1

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin beşincisini tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

Bu hafta yazarlarımızdan Yavuz Diler‘i konuk olarak ağırlama fırsatı bulduk. IT alanında ingilizcenin gerekliliğini ayrıca vizyoner olmanın önemini konuştuk. Global bir firma ile kobide çalışmanın farklarına değinmesini istedik. Helpdesk olarak çalıştığı zamanlarda yaşadığı tatlı anıları bizimle paylaştı. Kendisine kariyerinde başarılar dileriz.

Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

Tüm podcastlerimize Spotify üzerinden erişmek için tıklayınız.

 

 

TAGs: 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap