İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO DEV Summit Etkinliğini Başarıyla Gerçekleştirdik

MSHOWTO DEV Summit Etkinliğini Başarıyla Gerçekleştirdik

devsumkapak

22 Mayıs 2019 Çarşamba günü Yıldız Teknopark’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz ve benim de konuşmacılar arasında yer aldığım etkinliğimizi başarıyla tamamladık.

Dört saatten fazla süren seminerimize ait birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikli bizleri kırmayıp gelen konuşmacılarımıza, seminerimize değer katan katılımcılarımıza ve bizleri her zaman en iyi şekilde ağırlayan Yıldız Teknopark ekibi ve yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Bir sonraki Yıldız Teknopark Kampsül etkinliğinde görüşmek üzere.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap