1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO DevOps Reconnect Etkinliğini Tamamladık

MSHOWTO DevOps Reconnect Etkinliğini Tamamladık

WhatsApp Image 2019-01-23 at 12.27.32

İlkini geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiğimiz ve yoğun talep üzerine ikincisini yaptığımız Reconnect etkinliğimiz Hakkı Öğretmen’in ve Mert Yeter’in uygulamalı oturumları ile Yıldız Teknopark’ta tamamlandı.

İlk bölümde Hakkı Öğretmen Jenkins ve anlatırken, ikinci ve son oturumda Mert Yeter ’lar ile yük dengeleme nasıl yapılır? ve Microservice’ler için dinamik reverse proxy konularını anlattı

Bizleri misafir eden Yıldız Teknopark’a ve uzun süren etkinlikte bizi sıkılmadan dinleyen tüm katılımcılarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

Etkinliğe ait birkaç fotoğrafımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Bir başka etkinlikte görüşmek üzere.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap