1. Ana Sayfa
  2. Seminerler
  3. Mshowto Gebze Teknik Üniversitesi Öğrencileriyle

Mshowto Gebze Teknik Üniversitesi Öğrencileriyle

GTU_MSHOWTO_2018

Mshowto ekibi olarak bu seneki son üniversite etkinliğimizi Gebze Teknik Üniversitesi öğrencileri ile yapıyoruz. Bilgisayar Topluluğunun daveti ile yazarlarımızdan ve  13 Aralık Perşembe günü saat 12:00 ile 14:00 arasında Git ile versiyon kontrol workshop’ını katılımcılarla birlikte yapıyor olacaklar.

Sosyal sorumluluk projesi olarak yürüttüğümüz üniversite seminerleri bizler için her zaman en önemli konulardan birisi olmuştur. 2005 yılından beri devam eden Üniversite etkinliklerimize 2019 yılında da hız kesmeden ve büyük bir keyifle devam edeceğiz. Üniversitelerinde bizleri görmek isteyen topluluklar iletişim sayfamızdan ve sosyal medya kanallarımızdan bizlere ulaşabilirler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mert Yeter, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliği bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojileri bölümünde tamamlamıştır. Yazılım dünyasına üniversitenin ilk yıllarında aldığı QBasic ile başlayan Mert, .NET ve SQL Server gibi Microsoft teknolojileri ile devam etmiş; yüksek lisans tezini ise Linux konusunda yapmıştır. Netaş ve Ziraat Teknoloji gibi sektörün önde gelen firmalarında C#, .NET, SQL Server, Cisco Contact Center ürünleri ve Linux üzerine çalışmış, bir çok firmaya da bu konularda danışmanlık vermiştir. Şu anda da Done'de Cloud Development Manager olarak Azure, .NET Core, SQL Server, Docker vb güncel teknolojiler üzerinde çalışmaktadır.

Yorum Yap