1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO Podcast’leri Pek Yakında Yayında

MSHOWTO Podcast’leri Pek Yakında Yayında

MSHOWTOPodcast

Topluluğu olarak her geçen gün yeni projeler ve çalışmalarımızla sizlere en güncel teknolojileri kendi dilimizde sunmak için gerçekten büyük zaman ve emek harcıyoruz. İşte bugün bu yeni çalışmalarımızdan bir tanesi olan Podcast hizmetimizi sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Okumaya, izlemeye vaktim yok ama yeni şeyler öğrenmek istiyorum diyenler için ’leri gelecek haftadan itibaren popüler çevirimiçi ses dağıtım ve müzik paylaşım platformları ve kanallarımızda yayında olacak. Podcast’lerimizi yöneticilerimizden hazırlıyor ve her Podcast’i hem topluluğumuzdan hem de dışardan farklı konuşmacılarla birlikte yapıyor.

Her Podcast’imiz mshowto.org üzerinden yayınlanacak olsa da isteyenler aşağıdaki hesaplarımızdan Podcast’lerimizi direk dinleyebilir ve bizleri o platformlar üzerinden de takip edebilirler.

soundcloud.com/mshowto

spotify.com/mshowto

TAGs: mshowto podcast, , , , mshowto,Baki Abacı,SoundCloud, Spotify

Yorum Yap

Yazar Hakkında

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimleri ve sertifikasyonlarını alarak bu sektör içerisinde son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Anadolu Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonda görev aldım.Şu an Belbim A.Ş de Sanallaştırma Takım Lideri olarak çalışmaktayım.

Yorum Yap