1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 1 Konuk: Ömer Taşkın

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 1 Konuk: Ömer Taşkın

MSHOWTO Bilişim Konuşmaları ~1 Konuk Ömer Taşkın

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında yeni bir seriye başlıyoruz. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte yer alan  görüşmelerimizi sizinle buluşturuyor olacağız. Bu sayede sektöre dair bilgi edinmekle birlikte konuklarımızı da tanıma fırsatı elde edeceksiniz.

İlk konuğumuz ’a IT üzerine sorular sorduk. Kapsamını ve içeriğini anlamaya çalışıp kurs ve sertifika gerekli olup olmadığına dair kendisinden detaylı bilgiler aldık. ’imize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

 

TAGs: , , , ,podcast,ömer taşkın,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap