1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 2 Konuk: Batuhan Demirdal

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 2 Konuk: Batuhan Demirdal

MSHOWTO-Bilişim-Konuşmaları-2-Batuhan Demirdal

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin ikincisini tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturuyor olacağız. Bu sayede sektöre dair bilgi edinmekle birlikte konuklarımızı da tanıma fırsatı elde edeceksiniz.

İkinci konuğumuz olan Batuhan Demirdal‘a uzmanı olduğu Sanallaştırma teknolojisi üzerine sorular sorduk. Kapsamını ve içeriğini anlamaya çalışıp kurs ve sertifika gerekli olup olmadığına dair kendisinden detaylı bilgiler aldık. ’imize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

 

TAGs: , , , ,podcast,,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap