1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Nakivo Backup Replication 8.5 ile Gelen Yeni Özellikler

Nakivo Backup Replication 8.5 ile Gelen Yeni Özellikler

naki1

Backup 8.5 ile tanıtılan yeni versiyon ,bir takım yeni özellikler getirmiştir. Bu özellikler, Nutanix AHV Desteği,Ransomware-Proof Mini Backup Appliance, Software-Defined Backup Appliance Based on FreeNAS’dır.

Nutanix AHV Desteği ile Nakivo Backup & Replication 8.5 Nutanix Platformunu desteklemekte ve bu yeni sürümle Nutanix AHV altyapınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Nutanix AHV ortamınızı NAKIVO Backup 8.5 ile agent olmadan entegre edebilir VM yedeklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

 


Resim-1

Software-Defined Backup Appliance Based on FreeNAS  çözümü ile yedekleriniz düşük maliyet ile saklayabilir ve etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.


Resim-2

Nakivo Backup Replication 8.5 ile Windows Server 2019 işletim sistemi desteği gelmiştir.


Resim-3

Nakivo ile sık sık çıkan yazılım sürümlerini otomatik olarak güncelleştirebilirsiniz.


Resim-4

NAKIVO Backup & Replication v8.5 Programını indirebilir ve ücretsiz bir Amazon eGift Kartı edinebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: Nakivo Yedekleme 8.5,Nakivo,,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Batuhan DEMİRDAL, 12 yılı aşkın bir süredir Bilişim sektöründe çeşitli kuruluşlarda Sistem Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Microsoft Sistem Mühendisliği sertifikasyon eğitimlerini tamamlamış ve “Microsoft MCSA” ünvanını almıştır. VMware Sanallaştırma Platformu sertifikasyon eğitimlerini tamamlamış olup VMware VExpert ünvanını almıştır. Dell Poweredge Sunucu’ya Müdahale Konusunda Yetkili Sertifikaya sahiptir. Sanallaştırma , Hyper-Converged ve Cloud iş alanında aktif olarak çalışmalar ve projeler yürütmeye devam etmektedir. Batuhan DEMİRDAL, hâlen iBB – BELBiM A.Ş. ‘de Sanallaştırma Ve Server Takım Lideri olarak görev yapmaktadır.

Yorum Yap