1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Pyhton Programlama Diline Giriş – 2 Pyhton Kurulumu

Pyhton Programlama Diline Giriş – 2 Pyhton Kurulumu

mshowtopyhton

Günümüzün en güncel programlama dillerinde birisi haline gelen Pyhton’u sizlere bölümler halinde aktaracağız. Serinin ikinci video’sunda Pyhton kurulumuna bakacağız. Video’muzun sizler için keyifli ve yararlı olacağını umuyoruz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

 Referanslar

www.mshowto.org

 TAGs: , , , , ,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap