İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Open Source
  3. Python Veri Tipleri – Python 03

Python Veri Tipleri – Python 03

092318_1638_PythonVeriT1.jpg

Bir programlama dilinde ki en önemli bileşenlerden olan veri tipleri programlamanın temeli için oldukça önemlidir. Veri tiplerini temel olarak ne işe yaradığını inceledeğimiz bu video da temel veri tiplerine giriş yapacağız. Daha sonra konu konu önemli veri tipleri detaylı olarak inceliyor olacağız.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

 Referanslar

www.mshowto.org

 TAGs:pyhton’a giriş, videoları, ,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap