İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Webcast Serisi: 3 MVP 1 Azure

Webcast Serisi: 3 MVP 1 Azure

101018_1232_WebcastSeri1.png

Microsoft serisi başlıyor. Mshowto ekibinin deneyimli yazar ve yöneticileri , Baki Onur OKUTUCU ve Önder Değer birlikte demolar yaparak gerekleştirecekleri bir webcast serisi planladılar. Tamamen ücretsiz ve kayıt olmanıza gerek bile olmayacak bu Azure Webcast’lerine günü geldiğinde aşağıdaki tek linkten katılabileceksiniz.

Bu etkinliklere tüm ilgili takipçilerimiz davetlidir. Takvimlerinizde şimdiden yer ayırın…

Başlık

Konuşmacı

Tarih

Saat

Katılım Linki

Microsoft Cloud Workshop: Lift and Shift/Azure Resource Manager  B. Onur Okutucu 20 Ekim 2018  

 

 

 

 

 

 

 

21:00 – 22:00

 

 

 

 

 

 

 

 

https://goo.gl/N5kWG9

Microsoft Cloud Workshop: Enterprise-Class Networking Önder Değer 25 Ekim 2018
Microsoft Cloud Workshop: Continuous Delivery in VSTS and Azure  B. Onur Okutucu 27 Ekim 2018
Microsoft Cloud Workshop: Business continuity and disaster recovery  Mustafa Kara 01 Kasım 2018
Microsoft Cloud Workshop: Containers and DevOps B. Onur Okutucu 10 Kasım 2018
Microsoft Cloud Workshop: Securing PaaS  Önder Değer 14 Kasım 2018
Microsoft Cloud Workshop: OSS DevOps Mustafa Kara 06 Aralık 2018
Microsoft Cloud Workshop:   Önder Değer 13 Aralık 2018
Microsoft Cloud Workshop: Mustafa Kara 27 Aralık 2018

 

TAGs: Mustafa Kara, Baki Onur Okutucu, Önder Değer,Azure Webcast,,, Azure OSS DevOps,Linux Lift & Shift, Securing PaaS,SQL Server Hybrid Cloud,, ,,,,Class Networking

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Şu an COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap